Reference

S paní Ing. Marií Kadlecovou spolupracujeme v oblasti pronájmu bytů více než 10 let. Protože máme v Českých Budějovicích bytů několik, je obměna nájemníků a agenda spojená s pronájmem dosti rozsáhlá. Paní Kadlecová nám zprostředkovala za tu dobu několik spolehlivých nájemníků, kteří u nás bydlí dlouhodobě a jsou pro nás spolehlivými a váženými obchodními partnery. Veškeré služby poskytované makléřkou Ing. Kadlecovou jsou vždy na vysoké profesionální úrovni, nemá zájem „dohodit nám kohokoli“, ale zájemce předem důkladně prověřuje. Je na ni absolutní spolehnutí, a proto s ní budeme i nadále trvale spolupracovat.

PhDr. Helena Nechlebová, CSc.

Ing. Josef Nechleba

České Budějovice


Spolupráce s RK REAL byla naprosto perfektní. Za dobu mé zkušenosti neznám moc jiných RK, které bych tak upřímně mohl doporučit, jako je RK REAL, konkrétně realitní makléřku Ing. Marii Kadlecovou. Paní makléřka je velmi příjemná, ochotná, trpělivá a zejména pozitivně naladěná žena, která je zároveň ženou na svém místě. Na jakýkoli telefon či prosbu reagovala vždy ochotně a snažila se nám vyhovět a vysvětlit, co bylo třeba. Pevně věřím, že zprostředkováním pronájmu mého bytu naše spolupráce nekončí, ale naopak začíná.

Děkuji moc

Bc. Miroslav Šubrt, Zliv


Vážená paní Kadlecová,

Velice Vám děkuji za Vaši, ochotu, vstřícnost, pevné nervy a profesionalitu, s níž jste na poslední chvíli před vánocemi zařídila prodej mého bytu ve Strakonicích, zatímco jsem já sama ležela v nemocnici. Peníze došly do advokátní úschovy ještě před koncem roku a já si mohla v klidu vydechnout, protože nyní mám peníze na nové bezbarierové bydlení. Jste pro mne další „anděl“, kterého jsem měla možnost v životě potkat.

Děkuji Vám

Mgr. Veronika Komínkova


Jsem velmi spokojen s paní makléřkou Ing. Marií Kadlecovou. Při prodeji mojí chaty vše obstarala, já jsem přijel akorát podepsat kupní smlouvu a počkal, až mi přijdou na účet peníze z advokátní úschovy.  Vyřídila se mnou i daně na finančním úřadu. Líbí se mi, že drží slovo a dá se na ni spolehnout.

Zdeněk Auzký, Lhota pod Horami


Ráda bych poděkovala paní Kadlecové, jak nám pomohla vyřešit problémy s jinou RK, která nás málem dostala do velkých problémů, týkajících se prodeje našeho bytu.  Moc nám pomohla. Už můžeme být v klidu, protože díky jejímu rychlému a profesionálnímu přístupu se vše vyřešilo a nám zůstala střecha nad hlavou. Je to člověk na svém místě. Všem můžeme jen doporučit.

Vladislava Kamišová, Písek


Paní Kadlecovou a její RK s radostí doporučím každému. S její pomocí  jsme naši nemovitost prodali za překvapivě krátkou dobu bez jediného problému. Navíc kdykoliv jsme něco potřebovali, byla vždy ochotná nám vyjít vstříc i nad rámec svého času. Ještě jednou děkujeme a doporučujeme všem.

Libuše Kršová, Ondřichovice


Vážená paní Kadlecová,

děkuji Vám za skvělou spolupráci, vše bylo vyřízeno rychle, kvalitně a od A do Z. S Vašimi službami jsem byla naprosto spokojená a ráda Vás doporučím komukoli dalšímu. Přeji Vám hodně nejen pracovních úspěchů

Lenka Papajová, Jaronín