O mně

Pomáhám majitelům nemovitostí orientovat se na současném realitním trhu tak, aby svou nemovitost prodali nebo pronajali rychle, bezpečně a s co největším ziskem. Moje krédo je: NEPRODÁVEJ – POMÁHEJ.

Proč?

Reklama a reklamní nabídky se na nás valí ze všech stran. Vidíme ji všude. Na billboardech, v letácích, v autobusech a zejména na internetu, či ve své e-mailové poště. Každý druhý e-mail se snaží něco prodat, informovat Vás o skvělé nabídce či výrobku, ubezpečit o jedinečnosti služby atd . Prostě takový ten nátlak – kup a nebo nech být…. Lidé mají rádi nakupování, ale nesnáší, když jim někdo prodává, nebo se vnucuje. Ani já to nemám ráda, proto jsem jiná. Pomáhám, vysvětluji, upozorňuji, radím…více na osobním webu www. mariekadlecova.cz.

Co vás dovedlo k tomuto postupu ( přístupu)?

Zkušenosti. A to nejen moje, ale i mých kolegů makléřů, kamarádů a i moje vlastní. Ty horší mne upozornily, co nemám dělat a na co si mám dát pozor, ty pozitivní zkušenosti a spokojenost klientů dávají smysl mé práci.

Co byste poradila našim čtenářům, kteří chtějí prodat nemovitost?

To je velmi, velmi široké téma, pokusím se jej  tedy shrnout do 6-ti bodů:

Určit optimální cenu nemovitosti – cena pro kupujícího je nejen kolik zaplatí prodávajícímu, ale i kolik k tomu ještě musí přidat, aby nemovitost byla pro něho OK.

Zvolit vhodnou prezentaci – kde a jak nabízet, jaké prezentační metody použít

Připravit nemovitost k prodeji  – vyklidit, uklidit, nepodcenit moment prvního dojmu

Dobře vybrat realitní kancelář – nejlépe podle referencí, ne podle reklamních hesel. Za vším hledej konkrétního člověka

Zvolit si jednu RK – ta pak více investuje do marketingu a nemovitost může rychleji prodat. (Deset lodí neujede stejnou cestu rychleji než jedna loď). Neudělejte si z domu průchoďák.

Nikdy neprodávat bez zprostředkovatelské smlouvy- znáte práva a povinnosti, víte co, kdo a za kolik udělá

Nepodcenit právní servis – máte tak zajištěno a ošetřeno, že nepřijdete o peníze ani o nemovitost

S jakýmkoli dotazem týkajícím se nákupu, prodeje, nebo pronájmu nemovitostí se na mne můžete obrátit telefonicky, nebo napsat na e-mail : rkreal@najihu.cz, nebo marie.kadlecova@gmail.com. Zavolám zpět, nebo do druhého dne odpovím.


Certifikáty

Právo a nemovitosti